Plejadestjerne
Alle er naturligt afbalancerede, bare på deres helt egen unikke måde:)
Alt er en balancegang. Uanset om vi snakker om det vi laver, det vi spiser, det vi ikke laver og ikke spiser, vores energier og bevidsthed.
Det er vores opgave at finde vores balancegang i livet, og imellem de ting vi føler for:) Så skal vi bare lære os, at have det sjovt imens vi balancerer

Balancegangen er nemlig den der definerer hvem vi er som personer, da den er den mest individuelle del af os. Vi har alle lyster og angst, bare på vores eget niveau:)
Jeg ville gerne mødes med folk der ryger dmt, da jeg ikke kender nogle selv, og jeg synes at denne substance fortjener en drøftelse. Ville være sjovt at høre hvad andre oplever i Nirvana:D
Det jeg oplever, passer ikke helt så godt sammen med det jeg læser at andre oplever.
Btw. så var der græs over det hele på mig, da jeg har væltet rundt nede i haven da jeg har trippet hårdest.
Vh Ø !