Psychedelia.dk
https://psychedelia.dk/forum/

nogen der har erfaring med azarius?
https://psychedelia.dk/forum/viewtopic.php?f=2&t=1015
Side 1 af 1

Forfatter:  tjalfe [ 02 jun 2002 16:55 ]
Titel:  nogen der har erfaring med azarius?

Jeg faldt lige over siden http://www.azarius.com hvor man kan købe cubensis svampe til 18 kr/g !!!
er de lige så gode som dem man får på staden?
...18kr for et gram mexikanske! VIldt billigt!!! [img]images/smiles/icon_eek.gif[/img] [img]images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]

Forfatter:  Gonzo [ 02 jun 2002 21:10 ]
Titel:  nogen der har erfaring med azarius?

Prøv loige og nyde den her.Da jeg checkede siden pev min firewall 2(!) gange.Den ene gang fra et sted i Californien,og det andet sted fra Atlanta.
Jeg har Neowatch pro sammen med Neotrace pro(hvis nogen har lyst til at få en af de bedste firewalls sammen med et fedt spore system ka i bare sige til,jeg har en fed cracker side).
Anyway,hvis nogen besøger denne side,ha firewalls sat på!!.Det lader til der er en skæv forbimdelse mulighvis gennem serveren.
Neowatch stopper den,og Neotrace viser dig hvor det er med IP addy og det hele!! [img]images/smiles/icon_biggrin.gif[/img]

[ 02 Juni 2002: Besked ændret af: Gonzo ]

Side 1 af 1 Alle tider er UTC + 1 time [DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/